Betegel Para Yatırma

Betegel para yatırma yöntemleri için sayfasına üye olmak gerekmektedir. Herhangi bir ücret ödeme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Ancak sitenin kullanıcısı olduktan sonra kendi oynadığınız oyunlar doğrultusunda para yatırmanız gerekmektedir. Bunun için ise sitenin belirlediği yöntemleri kullanmanız sizler için uygun olacaktır. Özellikle para yatırma yöntemleri üzerinden yapılan ödemelerden ve bonuslardan kar   alabileceğinizi unutmamalısınız. Bonuslar hakkındaki detaylı bilgileri canlı destek hattı üzerinden görüşme sağlayarak öğrenebilirsiniz. Canlı destek hattı üzerinden de görüşme sağlanabileceği gibi müşteri iletişim merkezi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Betgaranti

Betegel Para Yatırma Yöntemleri

Betegel para yatırma, işlemi için öncelikle para yatırma yöntemlerini bilmeniz ve bunlardan birini kullanıyor olmanız sizin için önemlidir. Ayrıca her para yatırma yöntemi için minimum limitleri de bulunmaktadır.

Betegel para yatırma,

  • Pay to pay bu işlem için minimum 50 TL para yatırmanız gerekmektedir.
  • Jeton cüzdan, bu işlem için ise minimum 20 TL para yatırmanız gerekmektedir.
  • Papara, yöntemi için ise en az 20 TL para yatırmanız gerekmektedir.
  • Bitcoin, işleminde ise 10 TL para yatırmanız gerekmektedir.
  • Banka havalesi yöntemini kullanıyor iseniz minimum 250 lira yatırmanız gerekmektedir.
  • CepBank uygulaması ile minimum 20 lira yatırmam gerekiyor.
  • Ekopayz yöntemi ile minimum 10 TL yatırma işiniz.

Özellikle bahsetmiş olduğumuz bu yöntemlerde sanal olan ödemeler için sanal ödeme hesabınızın olması gerekiyor. Papara ile para yatırabilmeniz için hesap açmanız gerekmektedir. Papara’ dan ücretsiz hesap açtıktan sonra ödemelerinizi buradan kolaylıkla yapabilir, bakiye takibinizi de sağlayabilirsiniz. Betegel’ de en çok kullanılan yöntem ise Banka havalesidir. Kullanıcılar banka havalesinin nasıl yapıldığını merak ediyorlar. Sitenin kullanmış olduğu bankalar bulunuyor bu bankalar öğrenildikten sonra işlem sağlayabiliyor. Bunları öğrenmek için de canlı destek hattına mesaj atabilirsiniz. Bankaları öğrendikten sonra banka hesaplarına göre para yatırma işlemine geçebilirsiniz. Betegel havale yöntemi ile en az 250 TL para yatırma işlemi sağlamanız gerekiyor. Ayrıca Bahis sitesinin Banka havalesi yöntemi ile para yatırma işlemlerinde belge talep etmiyor. Ancak para çekme işlemlerinde belge talebi ile karşılaşabileceğinizi unutmayın. Sizden bir belge istenmesi halinde belgelerin temin edilmesi gerekmektedir. Bunu siteye mail yoluyla rahatlıkla gönderebilirsiniz. Sitenin mail adresi ise resmi sayfasında bulunmaktadır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir